– Kochamy Was, Drodzy Rodzice!

Kochamy Was, Drodzy Rodzice!

Z jakiej okazji gości witamy?

Wiadomo. Dzisiaj jest święto mamy.
Świętuje także i każdy tata.
Żyjcie nam w zdrowiu przez długie lata!

21 czerwca 2023r. w klasie IIb odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Na zaproszenie dzieci do pięknie udekorowanej sali przybyli ich rodzice oraz wicedyrektor szkoły p. Anna Tulwin- Salach.

Drugoklasiści w podziękowaniu ukochanym mamusiom i tatusiom za trud włożony w ich opiekę i wychowanie zaprezentowali program artystyczny. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki, ,,zamienili się rolami i stali się kwiatami”. Dziewczynki zatańczyły ,,Makarenę”. Nie zabrakło również tradycyjnego ,,Sto lat”. Po pięknych występach, dzieci wręczyły uśmiechniętym, a jednocześnie wzruszonym rodzicom medale oraz inne upominki i złożyły życzenia. Do życzeń dołączyła się p. wicedyrektor oraz wychowawczyni p. Marzenna Świeżak. Rodzice w podziękowaniu przygotowali dla swoich pociech waty cukrowe.

Uroczystość klasowa przebiegła w miłej atmosferze i została uwieczniona na fotografiach.