– Innowacja luty – marzec

Kolejne miesiące za nami więc czas na podsumowania innowacji . Luty – mimo , że to krótki miesiąc i ferie zimowe, to udało nam się zrealizować jakże ciekawy temat. Slime, bo o nim mowa. Jedni uwielbiają inni wręcz nienawidzą. Nasi kochani uczniowie na szczęście są tą grupą, która go lubi co widać po uśmiechach na twarzach . Dzieci wykonywały go z różnych materiałów, ale największym zainteresowaniem cieszył się ten, którego można było zjeść. To było duże zaskoczenie i niedowierzanie : „ Jak to slime jadalny ?” Tak ,i to całkiem dobry 😀

Marzec kolejny miesiąc i zadanie w kodowanie. Razem z panią Anią przygotowałyśmy dla dzieci łamigłówki, które dzieci musiały odkodować. Oczywiście na początku wyjaśniłyśmy jak to się robi, które pola zaznaczać. Chęci do odkrywania nie było końca, każdy chciał jak najszybciej skończyć, aby zobaczyć jaki obrazek kryje się na jego kartce.

Cieszymy się, że dzieci z uśmiechem na ustach wchodzą i wychodzą z naszych zajęć, to znak że warto czasem zrobić coś nieoczywistego.

Dziennik elektroniczny LIBRUS
Back to top