Wycieczka klas V i VIb

Dnia 03.12.2019 r. z okazji Mikołajek uczniowie z klasy V, VIB oraz kilku uczniów z klasy VII uczestniczyło w wycieczce integracyjnej do Warszawy. Dzieciom towarzyszyło kilku rodziców. Opiekunami uczniów byli następujący nauczyciele: p. Tomasz Składanowski – wychowawca klasy IVB, p. Beata Panufnik – wychowawca klasy V oraz pani pedagog – Agnieszka Turemka. Dużą atrakcją dla uczestników wycieczki okazały się trampoliny na Gocławiu, jednak nie mniej podobało się zwiedzanie Stadionu Narodowego, podziwianie różnorodnych okazów Muzeum Ewolucji, a także spacer po Starówce, gdzie na Jarmarku Bożonarodzeniowym można było zakupić ciekawe pamiątki. W drodze powrotnej w Mińsku Mazowieckim uczniowie skosztowali wspaniałej pizzy i w wesołych nastrojach powrócili do domu.