UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH – ROK SZKOLNY 2017/2018

24 września 2017

Szybki kontakt

(25) 791 05 81
  • II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych – Julia Stanisławska klasa V; V miejsce – Weronika Grzymała klasa V
  • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych – drużyna dziewcząt (IX miejsce w rejonie siedleckim)
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Węgrowskiego „6 piłkarskie”
  • III miejsce dla szkoły w konkursie Współzawodnictwo Sportowe Szkół Powiatu Węgrowskiego 2017
  • I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Węgrowie i Nadleśnictwo Łochów – Jakub Orzeł klasa VII
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Węgrowskiego w min piłce ręcznej – drużyna dziewcząt
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Węgrowskiego w min piłce ręcznej – drużyna chłopców
  • II miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce
  • III miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce

 

  • Festiwal Origami w Żarowie Piękno papierowych kwiatów – II miejsce Kuba Skibniewski klasa VI
  • Konkurs Matematyczne preteksty – wyróżnienie – Paweł Jabłoński klasa IV
  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Sokolik 2017
  • sukcesy dziewcząt trenujących w Akademii SOS

Akademia SOS

  • Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pn. Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa! – grupa II (klasy IV-VI) :II miejsce Jakub Orzeł klasa VIIII miejsce Łukasz Dziubiela klasa V

laureaci

  • Powiatowy Konkurs Recytatorski im. K. Makuszyńskiego:I miejsce – Paweł Jabłoński klasa IV,II miejsce – Zuzanna Dżbik klasa VI,wyróżnienie – Marta Supeł klasa III a
  • Powiatowy Konkurs „Plastyka w obrzędach i zwyczajach – Wielkanoc 2017” w kategorii wiekowej – uczniowie szkół podstawowych klasy I-III ozdoby świąteczne – I miejsce Maja Omelańczuk klasa Ia i wyróżnienie Wiktoria Wronka klas V

 

  • Konkurs Recytatorski organizowany przez MOK w Łochowie „Warszawska Syrenka” –  wyróżnienie w kategorii klas I-III – Alicja Turemka klasa Ib, wyróżnienie w kategorii klas IV-VI: Paweł Jabłoński klasa IV
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olimpus – Paweł Jabłoński – laureat
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy: II miejsce Paulina Barbachowska klasa IV
  • Międzypowiatowe zawody pływackie
  • dodatkowe zajęcia dla uczniów w ramach SKS (MZS)
  • I miejsce – w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików rocznik 2004 o Puchar Burmistrza Łosic
  • IV miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Węgrowa
  • IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Kotunia
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (etap gminny): I miejsce: Paulina Barbachowska i Paweł Jabłoński uczniowie klasy IV, III miejsce Łukasz Dziubiela uczeń klasy V
  • IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego MADO w Kosowie U-11 – II miejsce
  • Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK w Sadownem U-13 – V miejsce
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim  „Pióro szuka talentu” zdobyła Paulina Barbachowska uczennica klasy IV
  • Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – 5 miejsce drużyna chł.
  • Turniej Piłki Nożnej z okazji Dni Węgrowa o Puchar Burmistrza Miasta – II miejsce
  • Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe: Natalia Spalitabaka VIII miejsce, Jakub Żeleźnicki – VI miejsce, Kazimierczuk, Gołębiewska – awans do etapu rejonowego w Siedlcach
  • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe – sztafeta dziewcząt () III miejsce
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu „6” piłkarskie klasa VI chł
  • wyróżnienie w konkursie fotograficznym – Piękno Podlasia w obiektywie Jakub Orzeł klasa VI
  • organizacja Mistrzostw Powiatu – Koszykówka (8.12 i 15.12) – drużyna chł. II miejsce, drużyna dz. III miejsce
SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW 2017/2018Szkolny zestaw programów nauczania i podręczników – 2018/2019