– Ślubowania nadszedł czas!

Pasowanie na uczniów

W dniu 13.10.2020r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Na hali sportowej zgromadzili się zaproszeni rodzice oraz pani wicedyrektor Anna Tulwin-Salach.
Uczniowie klasy Ia i Ib wraz z wychowawczyniami, p. Moniką Barbachowską oraz p. Magdaleną Teodorczuk przygotowali z tej okazji występ artystyczny. Po przywitaniu przybyłych gości dzieci z wielkim zaangażowaniem wyrecytowały wiersze, zaśpiewały piosenki, a także zatańczyły, nagrodzony wielkimi brawami, taniec. Następnie dzielni pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, po czym Pani dyrektor Anna Tulwin-Salach pasowała dzieci na uczniów szkoły, a wychowawczynie wręczyły im pamiątkowe dyplomy.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną pasowanie nie było, jak co roku, uroczystością ogólnoszkolną i odbyło się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.