Rok szkolny 2018/2019

30 września 2018

Szybki kontakt

(25) 791 05 81

Ptogram KLUB

SKS

*Powiatowy Konkurs Literacki Pióro szuka talentu – Paulina Barbachowska klasa VI
*Konkurs Plastyczny – Obrzędy i zwyczaje – Boże Narodzenie 2018:
I miejsce Jakub Orzeł klasa VIII
III miejsce Paulina Barbachowska klasa VI
wyróżnienie Zuzanna Wrzosek klasa IV
*Mistrzostwa Powiatu – pływanie:
I miejsce – Zuzanna Dżbik – klasa VIII styl grzbietowy
IV miejsce – Magdalena Borkowska(IIIa) IV i młodsi styl dowolny
IV miejsce – Jakub Orzeł – klasa VIII styl grzbietowy
IV miejsce – Joanna Kazimierczuk – klasa VII styl dowolny
V miejsce – Alicja Okulus – klasa VI styl grzbietowy
V miejsce – Jakub Żeleźnicki – klasa VI styl dowolny
V miejsce – Norbert Skowroński – klasa VI styl dowolny
VII miejsce – Jakub Kozak – klasa V styl grzbietowy
VII miejsce – Norbert Skowroński – klasa VI styl grzbietowy
*IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu – piłka koszykowa klasa VII – III Gimnazjum: Klaudia Dobosz, Zuzanna Dżbik, Emilia Filipek, Marlena Gołębiewska, Paulina Brzezik, Wiktoria Grzymała, Joanna Kazimierczuk, Alicja Szczęsna

*V miejsce w Mistrzostwach Powiatu – piłka koszykowa klasa VII – III Gimnazjum: Macper Mieszaała, Jakub Gontarz, Dominik Ścięgosz, Jakub Orzeł, Damian Brzezik, Kacper Sołtysiak, Bartłomiej Dybowski, Cezary Kalinowski
*>I miejsce w Mistrzostwach Powiatu – piłka koszykowa: Alicja Okulus, Julia Stanisławska, Julia Skrzeszewska, Weronika Dekańska, Daria Cholewa, Magdalena Gontarz, Wioleta Ładosz, Kinga Skibniewska, Maria Zembrowska, Roksana Sołtysiak, Monika Rojek.

*I miejsce w Mistrzostwach Powiatu – mini piłka siatkowa dziewcząt (do klasy VI): Weronika Grzymała, Weronika Dekańska, Alicja Okulus, Julia Skrzeszewska, Julia Stanisławska, Paulina Barbachowska, Izabela Gmiter, Monika Rojek, Izabela Gołębiewska, Wioleta Ładosz, Marta Supeł

*II miejsce w Mistrzostwach Powiatu – piłka koszykowa: Jakub Żeleźnicki, Paweł Wojtkowski, Patryk Klukowski, Kamil Bardadyn, Mateusz Łopiński, Mateusz Borkowski, Damian Panufnik, Jakub Kozak, Dawid Kaniuk, Norbert Skowroński, Paweł Jabłoński.

*II miejsce w Konkursie Plastycznym – Jan Paweł II w oczach dziecka – Łukasz Dziubiela klasa VII

*I miejsce w Mistrzostwach Powiatu – piłka ręczna – drużyna dziewcząt
w składzie: Weronika Dekańska, Maria Zembrowska, Julia Skrzeszewska, Monika Rojek, Alicja Okulus, Daria Cholewa, Weronika Grzymała, Julia Stanisławska, Roksana Sołtysiak

*IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu – piłka ręczna – drużyna chłopców
w składzie: Patryk Klukowski, Jakub Żeleźnicki, Paweł Wojtkowski, Kamil Bardadyn, Dawid Kaniuk, Paweł Jabłoński, Damian Panufnik, Norbert Skowroński, Mikołaj Bujalski

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

dziewczęta:

I miejsce – Julia Stanisławska klasa VI

II miejsce – Monika Rojek klasa Va

III miejsce – Zuzanna Dżbik klasa VIII

V miejsce – Marlena Gołębiewska klasa VIII

chłopcy:

IV miejsce – Jakub Kozak klasa Va

VI miejsce – Hubert Stanisławski klasa IV

VIII miejsce – Jakub Żeleźnicki – klasa VI

Wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego, który odbędzie się w Siedlcach

Mistrzostwa powiatu sztafet w biegach przełajowych:

grupa wiekowa klasy V-VI – II miejsce i awans do etapu rejonowego w Siedlcach

skład sztafety (wg osiągniętych czasów):

Julia Stanisławska klasa VI

Monika Rojek klasa Va

Roksana Sołtysiak klasa Va

Alicja Okulus klasa VI

Maria Zembrowska klasa VI

Daria Cholewa klasa VI

Oliwia Skibniewska klasa VI

Natalia Parapura klasa Vb

Natalia Bujalska klasa Vb

Julia Skrzeszewska klasa VI

IV miejsce sztafeta dziewcząt w grupie wiekowej klasy VII-VIII i III klasa gimnazjum

skład sztafety (wg osiągniętych czasów):

Zuzanna Dżbik klasa VIII

Justyna Filipek klasa IIIG

Marlena Gołębiewska klasa VIII

Emilia Filipek klasa VIII

Roksana Skrzeszewska klasa IIIG

Natalia Wójcik klasa VIII

Natalia Spalitabaka klasa VII

Klaudia dobosz klasa VIII

Alicja Szczęsna klasa VII

Joanna Kazimierczuk klasa VII

V miejsce – sztafeta chłopców w grupie wiekowej klas V – VI

skład sztafety (wg osiągniętych czasów):

Jakub Żeleźnicki klasa VI

Jakub Kozak klasa Va

Hubert Stanisławski klasa IV

Kamil Bardadyn klasa VI

Patryk Klukowski klasa VI

Paweł Jabłoński klasa VI

Mateusz Pogorzelski klasa Vb

Norbert Skowroński klasa VII

Antoni Bączek klasa Va

Mateusz Borkowskiklasa VIII

VI miejsce sztafety chłopców w kategorii klas VII, VIII i IIIG

skład sztafety (wg osiągniętych czasów):

Damian Dziurzyński klasa IIIG

Dominik Ścięgosz klasa VIII

Jakub Orzeł klasa VIII

Kacper Stanisławski klasa VII

Kacper Mieszała klasa IIIG

Maciej Wiśniewski klasa VIII

Wiktor Mielańczuk klasa IIIG

Jakub Matusik klasa VIII

Bartłomiej Wąsowski klasa IIIG

Szkolny zestaw programów nauczania i podręczników – 2018/2019