– Prezent dla najmłodszych

paczuszka, choinka

W grudniu 2021 roku Nasza Szkoła we współpracy z Fundacją Małych Stópek z Poznania po raz drugi wzięła udział w świątecznej zbiórce artykułów higienicznych „Paczuszka dla Maluszka”. Dzięki hojności i zaangażowaniu rodziców i dzieci, przygotowane zostały specjalne choinki, udekorowane symbolicznymi bombkami, a pod drzewkami znalazło się wiele prezentów.

Paczki zawierały produkty potrzebne do pielęgnacji małego dziecka, takie jak proszki i płyny do prania, kremy, szampony, pieluszki i chusteczki nawilżane. 20 grudnia 2021 roku zebrane artykuły zostały dostarczone do Domu Samotnej Matki „Bezpieczna Przystań” w Zielonce. Jest to miejsce czasowego pobytu dla samotnych matek z dziećmi lub kobiet w ciąży, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia.