– Dzień Matki w klasie Ib

Stojak z dekoracją

9 czerwca 2022r. w klasie Ib odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki.
Na zaproszenie dzieci do pięknie udekorowanej sali przybyły ich mamy oraz dyrektor szkoły p. Dorota Kuczyńska. Zebranych powitała wychowawczyni – p. Marzenna Świeżak, która także złożyła mamom serdeczne życzenia.
Następnie odświętnie ubrani pierwszoklasiści w podziękowaniu ukochanym mamusiom za trud włożony w ich opiekę i wychowanie zaprezentowali program artystyczny. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki, zatańczyli „Czaczę dla mamy”. Nie zabrakło również tradycyjnego „Sto lat”. Na zakończenie występu dzieci wręczyły zadowolonym, a jednocześnie wzruszonym mamom upominki i złożyły życzenia. Do życzeń dołączyła się także p. dyrektor. Podziękowała też za przygotowanie uroczystości.
Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów i wychowawcę. Uroczystość klasowa przebiegła w miłej, rodzinnej atmosferze i została uwieczniona na fotografiach.